فراخوان کار دانشجویی

فراخوان امریه برای همکاری با اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از بین متقاضیان گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه به‌صورت امریه، دو تن را به‌منظور همکاری در حوزه‌ تولیدات فرهنگی و هنری علاوه بر شرایط عمومی دانشگاه با شرایط تخصصی ذیل، دعوت به همکاری می‌کند.

۱-دارندگان دفترچه اعزام به نظام وظیفه تا تاریخ اول شهریورماه ۱۳۹۹
۲- دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های طراحی، گرافیک، صدابرداری یا کارگردانی
۳- مسلط به نرم‌افزاهای طراحی، گرافیگ، ویرایش و تدوین فیلم (افترافکت، پریمیر، ادیوس و …)
۴- تجربه و تخصص در صدابرداری استودیو و اتاق فرمان
۵- تخصص و تجربه در تصویربرداری
علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا روز شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ رزومه خود را به نشانی الکترونیکی این اداره کل به آدرس cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.

فراخوان جذب دانشجو-خبرنگار

اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در نظر دارد با هدف اطلاع‌رسانی رویدادهای علمی همچون تولید اخبار دفاع از پایان‌نامه‌های کارشناشی ارشد و رساله‌های دکتری در سطح دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه‌ تهران، از تعدادی از دانشجویان علاقه‌مند به حرفه خبرنگاری دعوت به‌‌عمل می‌آید که پس از گذراندن دوره آموزشی به‌‌عنوان دانشجو-خبرنگار با اداره فرهنگی و اجتماعی همکاری داشته باشند.

دانشجویانی که بیش از دو نیمسال تحصیلی از دانش‌آموختگی آنها باقی است، می‌توانند درخواست خود را در قالب فرم زیر به همراه رزومه کاری به نشانی Cultural@ut.ac.ir حداکثر تا روز ۳۰ دی ماه ارسال فرمایند. در ضمن اولویت با دانشجویان عضو تشکل‌های دانشجویی و تحصیلات تکمیلی می‌باشد.

نام و نام خانوادگی کد ملی شماره دانشجویی نام دانشکده/پردیس رشته تحصیلی مقطع ترم تحصیلی
             

 

 

             

فراخوان همکاری دانشجویی با اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به منظور استفاده از توان دانشجویان دانشگاه تهران و توسعه حوزه‌ تولیدات فرهنگی و هنری، از دانشجویان علاقه‌مند در تخصص‌های زیر به صورت کار دانشجویی و پروژه‌ای دعوت به همکاری می‌کند.

۱. مسلط به نرم‌افزاهای ویرایش و تدوین فیلم (افترافکت، پریمیر، ادیوس و …)

۲. فیلمبردار

۳. صدابردار

۴.مدیریت اطاق فرمان (کارگردان برنامه‌های زنده)

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ رزومه خود را به نشانی الکترونیکی این اداره کل به آدرس cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.


فراخوان جذب دانشجو-خبرنگار در دانشگاه تهران منتشر شد

اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در راستای انعکاس و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران به ویژه در حوزه دفاع از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، رساله دکتری و سایر رویدادهای علمی و فرهنگی از دانشجویان علاقه‌مند به حرفه خبرنگاری دعوت به همکاری می‌کند.

برای متقاضیان به ‌‌عنوان دانشجو-خبرنگار در قالب طرح کار دانشجویی تخصصی (کاردات) بعد از گذارندن دوره‌ آموزشی، کارت دانشجو-خبرنگار صادر شده و متناسب با رشته تحصیلی هر کدام از دانشجو-خبرنگاران به دانشکده/پردیس مربوط معرفی خواهد شد.

گفتنی است، متقاضیان حداقل باید دو نیمسال تحصیلی تا دانش آموختگی‌شان باقی مانده باشد. همچنین اولویت با دانشجویان عضو تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان دوره دکتری خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند درخواست خود را با تکمیل جدول زیر به همراه روزمه کاری حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، به نشانی Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.


فراخوان جذب دانشجویان همکار در بخش اجرایی دومین دوره‌ مدرسه تابستانی بین ‌الملل دانشگاه تهران

اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در نظر دارد دومین دوره‌ مدرسه تابستانی بین ‌الملل دانشگاه تهران را برگزار کند. دانشجویان علاقه‌مند به همکاری در برگزاری این رویداد با اولویت اعضای انجمن‌های علمی دانشجویی یا کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران می‌توانند حداکثر تا ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ درخواست خود را با تکمیل فرم پیوست به همراه رزومه به آدرسcultural@ut.ac.ir ارسال کنند. متقاضیان باید دارای شرایط زیر باشند:

۱-دانشجوی دانشگاه تهران باشند؛

۲-به مکالمه به زبان انگلیسی مسلط باشند (ارائه‌ مدرک آیلتس بالای ۶ در قسمت Speaking یا تافل بالای ۲۰ در قسمت Speaking یا ارائه درخواست مبنی بر مصاحبه شفاهی)؛

۳- سابقه اجرایی لازم در اجرای برنامه در سطح پردیس/دانشکده، دانشگاه، استانی، ملی و … داشته باشند؛

۴- بتوانند وقت لازم برای امور اجرایی برنامه را تخصیص داده و دارای روحیه‌ کار تیمی باشند.

بعد از بررسی درخواست‌ها و با توجه به نیاز بخش‌های مختلف این رویداد، متقاضیان واجد شرایط به همکاری دعوت خواهند شد.

ارسال شده در