استقبال بی نظیر دانش‌آموزان از چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» 

چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران»  با استقبال بیش از ده هزار نفر از دانش آموزان در سراسر کشور در روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران»  با استقبال بیش از ده هزار نفر از دانش آموزان در سراسر کشور در روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه به‌صورت مجازی از طریق سایت باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران به آدرس tcs.ut.ac.ir برگزار شد.

هدف از این برنامه کمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی و آشنایی دانش ‎‌آموزان با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و همچنین آشنایی آنها با باشگاه دانش آموزی در دانشگاه تهران بود که اخیراً در معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه برای شناسایی دانش آموزان مستعد، خلاق و توانمند و هدایت آنها در مسیر فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فناورانه، فرهنگی و اجتماعی ایجاد شده است.

 در این برنامه دو مسابقه با عنوان «چقدر دانشگاه تهران را می شناسید؟» و دیگری «مرور خاطرات، دلنوشته‌ها و عکس‌هایی با دانشگاه تهران» برگزار شد که اسامی برندگان در هفته اول مهر ماه اعلام خواهد شد و گروه صنعتی گلرنگ حامی مالی این مسابقه‌ها، به قید قرعه به ۸۰ نفر از دانش آموزانی که کاملترین پاسخ‌ها را به سوالات مربوطه ارائه دادند، ۸۰ کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال هدیه خواهد داد.

 همچنین در این برنامه به‌صورت آنلاین به سوالات دانش آموزان  در ارتباط با ظرفیت‌های دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی آن و نحوه ثبت نام و عضویت در باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و سایر موارد مشابه پاسخ داده شد.

با توجه به استقبال گسترده دانش‌آموزان عزیز از چهارمین دوره برنامه روزی با دانشگاه تهران، مرحله دوم این برنامه با هدف کمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی به‌صورت برخط در زمان اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با حضور معاونان آموزشی پردیس/دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. اطلاعات تکمیلی به زودی از سامانه باشگاه دانش‌آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir اعلام می‌شود.

یک دیدگاه