اجرای بزرگ‌ترین طرح خیریه دانشجویی در ماه رمضان در دانشگاه تهران/بازدید رئیس دانشگاه تهران از طرح عصر همدلی

کانون‌های خیریه دانشجویان دانشگاه‌های تهران، شهید‌بهشتی، علامه‌طباطبائی، علم‌وصنعت برای اولین بار با همکاری یکدیگر، کمک‌های نقدی دانشگاهیان را برای تهیه ارزاق و توزیع در میان نیازمندان جمع‌آوری کردند.

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ کانون‌های خیریه دانشجویان دانشگاه‌های تهران، شهید‌بهشتی، علامه‌طباطبائی، علم‌وصنعت برای اولین بار با اجرای طرح عصر همدلی با همکاری یکدیگر، کمک‌های نقدی دانشگاهیان را برای تهیه ارزاق و توزیع در میان نیازمندان جمع‌آوری کردند.

دکتر محمود نیلی احمد‌آبادی رئیس دانشگاه تهران، دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر سعید حیبیا معاون دانشجویی، دکتر سید احمدرضا خضری مدیر کل روابط عمومی و دکتر محمدعلی زارع چاهوکی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران امروز ۲۹ اردیبهشت ماه از این طرح بازدید کردند.

در قالب این طرح، ۴۵ میلیون تومان با کمک دانشگاهیان جمع‌آوری شده است که از محل آن تعدادی بسته ارزاق، برای نیازمندان دانشگاه‌ها تهیه شده است. ارزش هر کدام از این بسته‌های اهدایی حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌باشد.
این بسته‌های ارزاق به خانواده‌های بی‌بضاعت شناسایی شده اهدا می‌شود. همچنین بخشی از مبلغ جمع‌آوری شده به صورت نقدی به حساب دانشجویان بی‌بضاعت واریز خواهد شد.

گفتنی است؛ این طرح، بزرگ‌ترین طرح دانشجویی در ماه مبارک رمضان است که در شرایط به وجود آمده به علت شیوع ویروس کرونا برگزار شده است.

در کنار این طرح، قرار است دانشگاه تهران به‌صورت مستقل ۵۰۰ پُرس غذا تهیه کند تا در بخشی از شهر تهران در میان نیازمندان توزیع ‌شود.

انتهای پیام/

یک دیدگاه