به‌منظور توانمندسازی شغلی دانشجویان دانشگاه تهران: کارگاه آموزشی ورود حرفه‌ای به بازار کار برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی ورود حرفه‌ای به بازار کار به‌منظور توانمندسازی شغلی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود. مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی شغلی در تیرماه سال ۱۳۹۷ برای دانشجویان این دانشگاه با همکاری سازمان بین‌المللی دانشگاهیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، دکتر زارع چاهوکی در این زمینه اظهار داشت: این دوره آموزشی پس از پایان امتحانات نیمسال دوم و از یکشنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۷ آغاز خواهد شد و تا روز ۱۷ تیر ادامه خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد بر اساس سند سومین برنامه راهبردی دانشگاه تهران و تحقق دانشگاه کارآفرین در دستور کار قرار گرفته است.

دکتر زارع چاهوکی پیرامون جزئیات این دوره، افزود: محتوای این رویداد آموزشی شامل سرفصل‌هایی است که دانشجویان را برای ورود به بازار کار آماده می‌سازد. «مسیریابی شغلی»، «رزومهنویسی»، «مصاحبه شغلی»، «قانون و قرارداد کار»، «فناوری اطلاعات پیشرفته»، «مکاتبات اداری و آئین نگارش» و «اخلاق حرفه‌ای» عنوان هفت سرفصلی است که در این کارگاه به مدت ۲۴ ساعت در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران ارائه خواهد شد.

گفتنی است، ثبت‌نام در این دوره از طریق سامانه www.reg.isic.ir امکان‌پذیر است و به شرکت‌کنندگان در این کارگاه‌ آموزشی، گواهی پایان دوره اعطاء خواهد شد.

یک دیدگاه