۴٠ هزار بازدیدکننده در ١٠ روز؛ رکورد بازدیدکنندگان موزه‌های دانشگاه شکست

بیش از ۴۰ هزار گردشگر، تنها در ۱۰ روز، از باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم دیدن کردند؛ جشنواره نوروزی باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم در ایام نوروز ۱۳۹۷، برگزار شد و طی آن در ۱۰ روز تعطیلات نوروزی، ۳۱۱۵۸ گردشگر از باغ‌موزه نگارستان و ۱۲۳۰۷ گردشگر از موزه مقدم دیدن کردند.

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام نوروز، باغ‌موزه نگارستان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در قالب جشنواره نوروزی میزبان گردشگران و علاقه‌مندان بود.

از بازدیدکنندگان شاخص مى‌توان به حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی در ایام نوروز در دو مجموعه باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم اشاره کرد‌. چهره‌هایى چون دکتر علی‌اکبر آخوندی وزیر راه و شهرسازى، دکتر على ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى، استاندار تهران، دکتر فرجى دانا، علی دایی، دکتر محسنی شهردار منطقه ۱۲، هنرمندان و بازیگران سینما اشاره کرد.

گفتنى است، در اولین جمعه بعد از تعطیلات، جمعه ١٧ فروردین ١٣٩٧، ۲۴۴۰ نفر از باغ‌موزه نگارستان، همچنین ۱۷۴۰ نفر پنجشنبه ١۶ فروردین از موزه مقدم بازدید کردند.

با بررسی آمار و نظرسنجی‌ها، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان، حداکثری بوده و میزان بازدید گردشگران در این بازه زمانی نسبت به سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته است که توانست رکورد بازدید نوروزی خود را ارتقا دهد.

گفتنی است، بازدید از باغ‌موزه نگارستان در نوروز ۱۳۹۷ نسبت به زمان مشابه در سال ۱۳۹۶، نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

یک دیدگاه