با حضور احمد مسجد جامعی: نمایش «ما سه نفر بودیم» در تالار مولوی افتتاح شد

نمایش «ما سه نفر بودیم» به کارگردانی مشترک صالح علوى‌زاده، پویان محمودی، پویا چوداریان و تهیه‌کنندگى سجاد افشاریان طی مراسمی در مرکز تئاتر مولوی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، در این مراسم که با حضور چهره‌هایی چون: احمد مسجد جامعی، مهدی یزدانی خرم و جمع زیادی از دانشجویان تئاتر برگزار شد؛ سجاد افشاریان تهیه‌کننده نمایش اظهار داشت: در زمانی که معادلات رایج و زرد تئاتر که از عدم مدیریت در سطح کلانش شروع و شیوع پیدا کرده است و میان گروه‌های تئاتری مثل یک ویروس در حال تکثیر شدن است، تجربه‌کردن و حق تجربه‌کردن از خیلی از افراد خلاق گرفته می‌شود زیرا در یک واخودگذاری از سوی مدیران تئاتر، مدیران سالن‌ها به خودشان اجازه می‌دهند قبل از خواندن متن و دیدن سابقه کارگردان اسم کستینگ نمایش را جویا شوند که اگر سلبریتی از هر نوعش داشت که اجرا کند و اگر نه مجاز به اجرا نیستند.

این فعال تئاتر در ادامه با اشاره به آسیب‌های این نوع نگاه در تئاتر کشور، افزود: نمایش‌های بیرون از قاعده را ببینید. نمایش‌هایی که چهره شناخته‌شده ندارند را ببینید زیرا حضور شما در تجربه‌های نسل جوان اعتبار‌دادن به هویت فرداها است.

در ادامه صالح علوی‌زاده به عنوان یکی از کارگردانان این نمایش در رابطه با چگونگی شکل‌گیری این تجربه گروهی توضیحاتی را ارائه کرد.

در پایان این مراسم کوتاه و با حضور احمد مسجد جامعی، پژمان تیمور‌تاش و مهدی یزدانی خرم پوستر نمایش امضا و اجرای آن آغاز شد.

گفتنی است، نمایش «ما سه نفر بودیم» از یکشنبه ۲ مرداد ساعت ۱۸ در مرکز تئاتر مولوى روى صحنه رفته است.

در بخشى از توضیحات کارگردانان این نمایش چنین آمده است:«اونا درگیر یه ماجرایی شدن از اونا که بعید می دونم برای شما اتفاق افتاده باشه.مثل داستان‌های دیگه زندگی که وقتی شروع شد کسی نمی‌دونست چه جوری تموم میشه. نه اونا نه من نه شما.»

از دیگر عوامل مى‌توان به مصطفی اسفندیارى (طراح نور)، شهرزاد مظاهرى (طراح لباس)، على امیرى (طراح پوستر و بروشور)، پیام یارایى (ساخت تیزر)،  پگاه زارعیان (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، شادی خواجه، سورنا زاهدى (گروه کارگردانى)، سارا حدادى (مشاور رسانه‌اى)، ملیکا قدیمى (عکاس) و على باقرى (سرپرست تئاتر کار) اشاره کرد.

علاقه‌مندان مى توانند برای تهیه بلیت به سامانه تیوال مراجعه کرده و یا با ارائه کارت دانشجویى از تخفیف ۶۰ درصدی تئاتر مولوی در گیشه بهره‌مند شوند.

یک دیدگاه