مسابقات کتابخوانی روزانه،گلچینی ازباغ معرفت(گرامیداشت مقام معلم و استاد)

گلچینی از باغ معرفت
مسابقات کتابخوانی روزانه اینترنتی

با توجه به هفته گرامیداشت مقام معلم و استاد، هفته جوان و سالروز ولادت امام مهدی (عج) به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی، مسابقات کتابخوانی روزانه با عنوان «گلچینی از باغ معرفت» از ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۶ (سالروز شهادت استاد مطهری) تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ (سالروز ولادت امام مهدی (عج) به مدت یازده روز برگزار می‌شود.
منابع: ۱. قرآن کریم  ۲. اخلاق اسلامی در نهج‌البلاغه (خطبه متقین) تالیف اکبر خادم الذاکرین(با استفاده از دروس نهج البلاغه آیه الله مکارم شیرازی) – از اینجا می‌توانید دانلود کنید.
روش برگزاری مسابقه: از طریق سایت اداره‌کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران  ( http://cultural.ut.ac.ir )به‌صورت روزانه انجام می‌شود. مدت مسابقات یازده روز خواهد بود. روزانه ۱۰ سوال طرح شده و در سایت اداره کل قرار گرفته و دانشگاهیان (دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه تهران) می‌توانند هر روز تا ساعت ۲۴ در مسابقه شرکت کنند.
جوایز : در هر روز به سه نفر برنده‌ی مسابقه هرکدام یک کارت هدیه یک میلیون ریالی و هدیه فرهنگی شامل تولیدات معاونت فرهنگی اعطا خواهد شد. در ضمن به سه نفر از افرادی که در یازده روز، روزانه در مسابقات شرکت و بیشترین امتیاز را کسب نمایند، به ترتیب امتیاز کسب شده کارت هدیه پنج میلیون ریالی، چهار میلیون ریالی و سه میلیون ریالی اعطا خواهد شد. در صورت برابر بودن امتیازات قرعه‌کشی صورت می‌گیرد.
به تمام سوالات باید پاسخ داده شود و نمره منفی ندارد.

یک دیدگاه